CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kastamonu Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Kastamonu Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Kastamonu Çatal Bıçak Kılıfı | Kastamonu Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Kastamonu Çatal Kaşık Kılıfı | Kastamonu Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Kastamonu Çatal & Bıçak Kılıfı | Kastamonu Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan kastamonu çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Kastamonu baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan kastamonu çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel kastamonu baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Kastamonu kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Kastamonu çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu çatal bıçak kılıfı, kastamonu çatal bıçak kılıfı fiyatları, kastamonu kağıt çatal bıçak kılıfı, kastamonu çatal kaşık kılıfı, kastamonu baskılı çatal bıçak kılıfı, kastamonu baskılı çatal kaşık ambalajı, kastamonu çatal kaşıt poşeti, kastamonu ambalaj kağıdı, kastamonu baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, kastamonu çatal-bıçak kılıfları, kastamonu çatal bıçak kılıfı baskılı, kastamonu ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner