Kastamonu Polietilen Opak Etiket

Kastamonu Polietilen Opak Etiket | Kastamonu Opak Pe Polietilen Etiket | Kastamonu Opak Polietilen Etiket | Kastamonu Opak Etiket | Kastamonu Opak Etiket Fiyatları | Kastamonu Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Kastamonu

polietilen opak etiket

Kastamonu Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Kastamonu opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Kastamonu opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta kastamonu opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir kastamonu etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Kastamonu opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Kastamonu polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız kastamonu barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Kastamonu polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve kastamonu opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu polietilen etiket, kastamonu polietilen opak etiket, kastamonu opak etiket fiyatları, kastamonu opak etiket, kastamonu opak polietilen (pe) etiket, kastamonu sembol etiket, kastamonu polietilen pe etiket, kastamonu opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner