Kastamonu Mat Polipropilen Etiket

Kastamonu Mat Polipropilen Etiket | Kastamonu Pp Etiket | Kastamonu Mat Etiket | Kastamonu Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Kastamonu Polipropilen Ürünler | Kastamonu Sembol Barkod Etiket | Kastamonu Mat Pp Etiket | Kastamonu Barkod Sistemleri | Kastamonu Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Kastamonu mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Kastamonu polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Kastamonu pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Kastamonu mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Kastamonu at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Kastamonu mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Kastamonu mat pp etiket kastamonu opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu mat etiket, kastamonu opak pp, kastamonu mat ppkastamonu boş etiket, kastamonu termal etiket fiyatları, kastamonu şeffaf pp, kastamonu mat polipropilen, kastamonu etiket, etiket kastamonu, ribon kastamonu, karekod okuyucu kastamonu, polipropilen, kastamonu polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner