CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

kastamonu Baskılı Pide Kutusu

kastamonu Baskılı Pide Kutusu | kastamonu Pide Kutusu Fiyatları |kastamonu Pide Kutusu  |kastamonu Pide Kutusu Ölçüleri | kastamonu Pide Kutusu İmalatı | kastamonu Hazır Pide Kutusu | kastamonu Pide Ve Lahmacun Kutusu | kastamonu Pide Kutuları | kastamonu Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, kastamonu baklava kutusu, pizza kutusu,kastamonu lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. kastamonu baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. kastamonu baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. kastamonu baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. kastamonu baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. kastamonu pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı kastamonu pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. kastamonu baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. kastamonu pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. kastamonu baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kastamonu pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kastamonu pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: kastamonu baskılı pide kutusu, kastamonu pide kutusu fiyatları, kastamonu pide kutusu imalatı, kastamonu pide kutusu , kastamonu baskılı pide kutusu fiyatları, kastamonu baskılı ambalajlar, kastamonu pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner