Kastamonu Silvermat Etiket

Kastamonu Silvermat Etiket | Kastamonu Silvermat Etiket Fiyatları | Kastamonu Silvermat Etiket Özellikleri | Kastamonu Silvermat Etiket Yazıcı | Kastamonu Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Kastamonu Silver Mat Etiket | Kastamonu Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Kastamonu silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir kastamonu etiket türüdür. Genellikle kitap ve kastamonu barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Kastamonu silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun kastamonu etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan kastamonu silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Kastamonu silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Kastamonu silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Kastamonu silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Kastamonu silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Kastamonu silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Kastamonu etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Kastamonu silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu silvermat etiket, kastamonu termal etiket, kastamonu silver mat etiketler, kastamonu mat etiketler, kastamonu silver mat etiket fiyatları, kastamonu etiket fiyatları, kastamonu şeffaf etiket fiyatları, kastamonu silver mat barkod etiketi, kastamonu barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner