Kastamonu Lamine Termal Etiket

Kastamonu Lamine Termal Etiket | Kastamonu Lamine Termal Etiket Fiyatları | Kastamonu Lamine Termal Etiket Nedir | Kastamonu Lamine Termal Barkod Etiketi | Kastamonu Termal Etiketler | Kastamonu Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Kastamonu lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Kastamonu lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kastamonu lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Kastamonu lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen kastamonu etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda kastamonu termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer kastamonu etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan kastamonu lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Kastamonu termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Kastamonu lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Kastamonu etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Kastamonu lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Kastamonu lamine termal etiket nedir? Lamine kastamonu termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel kastamonu lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu lamine etiket, kastamonu termal etiket, kastamonu top etiket, kastamonu ribonsuz baskı, kastamonu baskılı etiket, kastamonu renkli termal etiket, kastamonu lamine termal barkod etiketi, kastamonu kuşe etiket, kastamonu termal etiket boyutları, kastamonu boş etiket, kastamonu termal etiket fiyatları, kastamonu lamine etiketler, kastamonu eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner