CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kastamonu Baskılı Pizza Kutusu

Kastamonu Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Kastamonu Pizza Kutuları | Kastamonu Pizza Kutusu Fiyatları | Kastamonu Pizza Kutusu | Kastamonu Pizza Kutusu İmalat | Kastamonu Pizza Kutusu Ölçüleri | Kastamonu Pizza Kutusu Fiyatları | Kastamonu Baskısız Pizza Kutusu | Kastamonu Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, kastamonu baklava kutusu, kastamonu lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kastamonu baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Kastamonu baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Kastamonu baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Kastamonu baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Kastamonu baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Kastamonu pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Kastamonu pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Kastamonu askılı pizza kutusu fiyatları ile kastamonu pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Kastamonu baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla kastamonu baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu baskılı pizza kutusu, kastamonu pizza kutuları, kastamonu basklı kutular, kastamonu baskılı pizza kutusu fiyatları, kastamonu pizza kutusu fiyatları, kastamonu pizza kutusu imalatı, kastamonu pizza kutusu, kastamonu baskılı pizza kutusu satışı, kastamonu baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner