Kastamonu Güvenlik Etiketi

Kastamonu Güvenlik Etiketi | Kastamonu Garanti Etiketi | Kastamonu Güvenlik Etiketleri | Kastamonu Etiket | Kastamonu Alarm Etiketi | Kastamonu Güvenlik Etiketi Fiyat | Kastamonu Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Kastamonu garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan kastamonu güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya kastamonu kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan kastamonu güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi kastamonu olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket kastamonu kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Kastamonu güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel kastamonu güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu garanti etiketi, kastamonu güvenlik etiketi, kastamonu etiket, kastamonu kırılgan etiket fiyatları, kastamonu termal etiket, eko etiket kastamonu , kastamonu güvenlik etiket fiyatları, kastamonu emniyet etiketi, kastamonu garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi kastamonu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner