CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Kastamonu Baskılı Pasta Kutusu

Kastamonu Baskılı Pasta Kutuları | Kastamonu Pasta Kutusu | Kastamonu Pasta Kutusu Fiyatları | Kastamonu Baskısız Pasta Kutusu | Kastamonu Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Kastamonu Pasta Kutusu Baskılı | Kastamonu Pasta Kutusu Siparişi | Kastamonu Baskılı Kutu | Kastamonu Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Kastamonu pasta kutusu, kastamonu baklava kutusu, kastamonu pizza kutusu, kastamonu lahmacun kutusu, kastamonu pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Kastamonu baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Kastamonu baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Kastamonu baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı kastamonu pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Kastamonu baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Kastamonu Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Kastamonu baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için kastamonu pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel kastamonu pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu baskılı pasta kutusu, kastamonu baskılı pasta kutusu fiyatları, kastamonu pasta kutuları, kastamonu pasta kutusu fiyatları, kastamonu pasta kutusu imalatı, kastamonu baskılı pasta kutusu ve fiyatı, kastamonu ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner