Kastamonu Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Kastamonu | Kastamonu Mini Diş Seti | Kastamonu Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Kastamonu | Traş Seti | Kastamonu Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Kastamonu otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri kastamonu ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  kastamonu otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Kastamonu otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Kastamonu otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti kastamonu  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları kastamonu ve kastamonu  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu traş seti, traş seti fiyatları kastamonu , kastamonu buklet traş seti, otel traş setleri kastamonu , kutulu traş setleri, kastamonu otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri kastamonu , kutulu buklet traş seti kastamonu .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner