Kastamonu Chromolux Etiket

Kastamonu Chromolux Etiket | Kastamonu Chromolux Etiket Nedir | Kastamonu Chromolux Etiket Fiyatları | Kastamonu Chromolux Etiket Baskı | Kastamonu Kromolüks Etiket | Kastamonu Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Kastamonu Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Kastamonu chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Kastamonu chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan kastamonu chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan kastamonu kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı kastamonu chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Kastamonu chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Kastamonu chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve kastamonu kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Kastamonu choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Kastamonu choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel kastamonu etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu etiket, kastamonu etiket fiyatları, kastamonu barkod etiket fiyatları, kastamonu baskılı etiket fiyatları, kastamonu barkod, kastamonu rulo etiket fiyatları, kastamonu barkod fiyatları, kastamonu rulo etiket, kastamonu yapışkanlı etiket, kastamonu barkod sistemi, kastamonu barkod okuyucu, kastamonu barkod okuyucu fiyatları, kastamonu koli etiketi, kastamonu tekstil etiketi, kastamonu saten etiket, kastamonu metal etiket, kastamonu mat pp etiket, kastamonu mat pe etiket, kastamonu etiket baskı, kastamonu mat polietilen etiket, kastamonu lazer etiket, kastamonu boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner