Kastamonu Eko Termal Etiket

Kastamonu Eko Termal Etiket | Kastamonu Eko Termal Etiket Fiyatları | Kastamonu Eko Termal Kağıt | Kastamonu Termal Etiketler | Kastamonu Eco Termal Etiket Nedir | Kastamonu Top Termal Etiket | Kastamonu Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Kastamonu eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Kastamonu eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için kastamonu etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu kastamonu etiket en kastamonu ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Kastamonu eko termal etiket fiyatları ve kastamonu eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan kastamonu eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Kastamonu eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Kastamonu termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Kastamonu ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Kastamonu etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Kastamonu termal etiket, kastamonu etiket kastamonu, kastamonu boş etiketkastamonu eco etiket, kastamonu etiket fiyatları, kastamonu eko termal etiket, kastamonu etiket, kastamonu eco termal etiket fiyatları, kastamonu sıra numarası etiketi, kastamonu ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner